Джерела сторонніх бібліотек
В процесі розробки програмного забезпечення на Python часто виникає необхідність скористатись пакетом, яки в даний момент відсутній на вашому комп'ютері.
Необхідність в встановленні додаткового пакета виникне дуже швидко, якщо ви вирішите попрацювати над задачею за межами базового функціоналу Python. Наприклад: робота з web, обробка зображень чи аудіо, криптографія, інше. У цьому випадку буде необхідно взнати, який пакет містить неообхідний нам функціонал, знайти його, завантажити, розмістити у потрібному каталозі і вже тоді почати використовувати. Усе це можна зробити вручну, але було б непогано автоматизувати цей процес. До того ж завантажувати пакети з невідомих джерел може бути небезпечним.
І для Python усі ці задачі вже вирішено.
Існує так званий Python Package Index
(PyPI, каталог пакетів Python).
Це репозиторій, відкритий для всіх розробників на Python.
Репозито́рій (сховище) — місце, де зберігаються і підтримуються будь-які дані. Найячастіше дані в репозиторії зберігаються у вигляді файлів, доступних для подальшого розповсюдження по мережі.
В PyPI ви зможете знайти пакети для вирішення практично будь-яких задач. Також ви маєте можливість викладати в цей репозиторій пакети створені вами.